24 listopada br. w świetlicy szkolnej odbyło się w naszej szkole spotkanie z cyklu ŚNIADANIE NA ŻNIWNEJ ze znanym aktorem Michałem Grudzińskim.

Na samym początku Pan Dyrektor zaprosił gościa na śniadanie przygotowane przez uczniów klasy kucharskiej pod kierunkiem pań M. Dezor i S. Sobierajskiej. Słodkości przygotowali uczniowie uczący się w zawodzie cukiernik pod kierunkiem pani N. Torchały. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali wielu pytań do p. Michała Grudzińskiego i jego błyskotliwych odpowiedzi. Aktor był zachwycony pysznym śniadaniem i pysznymi ciastkami oraz wzorowym zachowaniem naszej młodzieży. Przygotowaniem pytań i młodzieży do wywiadu zajęła się p. I. Wlazło, natomiast wystrój świetlicy przygotowały panie: M. Neyman i O. Murawska.